Zařízení pro zablokování GPS vozidla

Zařízení pro zablokování GPS vozidla

Zablokování mobilních telefonů GPS - Mini Portable - Stínící rádius až 10 metrů Mobilní telefon a rušení GPS jsou díky přenosu mobilního telefonu a GPS Jammeru (GSM, DCS, GPS) přenosnější a cenově dostupné než kdy předtím. Pokud jste nemocný ze všech těch telefonů, které se vypařují nebo jsou sledovány všude s ...

Podrobnosti o produktu

Zablokování mobilního telefonu GPS - Mini přenosný - Stínící poloměr až 10 metrů

Zablokování mobilního telefonu a GPS je díky našemu novému přenosnému mobilnímu telefonu a GPS Jammer (GSM, DCS, GPS) více přenosné a cenově dostupné než kdy předtím. Pokud se vám líbí všechny tyto telefony, které vystupují nebo jsou všude sledovány pomocí GPS, pak je to ideální anti-špionážní gadget, který jste hledali.

Anti-Phone: Přenos rádiových signálů s nízkým výkonem, které brání komunikaci mezi věžemi mobilních telefonů a všemi mobilními telefony v bezprostřední blízkosti. Tento mobilní telefon zablokuje signály GSM a DCS mobilního telefonu v poloměru 10 metrů.

Anti-GPS: Omlouváme se, že někdo jinde úmyslně nainstaloval GPS tracker někde v (nebo pod) vašem vozu, aby sledoval všechny vaše pohyby? Je to spíše pravděpodobné, než si myslíte, ale teď se už nemusíte bát, protože tento rušič nabízí dokonalý poloměr 10 metrů od rušení GPS a zajišťuje vaše soukromí bez ohledu na to, kam jdete, nebo jak velké je vaše vozidlo.

Dokonalé pohodlí S malým a přenosným rozměrem můžete tento přístroj uchovávat v kapse, uvnitř vaší tašky, skryté pod sedadlem vašeho auta, kamkoli! Díky pouhému tlačítku zapnutí / vypnutí a zelenému světlu, které indikuje, že zařízení funguje, je tento přenosný mobilní telefon a zařízení GPS Jammer jednoduché. Také nemusíte se zabývat anténami k instalaci nebo nastavení jakéhokoliv softwaru / konfigurace, protože tento rušič je připraven přímo z krabice pro okamžité zaseknutí a odzbrojení.

Funkce

■ Efektivní poloměr stínění: 5-10 m (v závislosti na signálu pevnosti v dané oblasti)

■ Žádné ublížení lidské bytosti, ekologické

■ Snadná instalace a provoz

■ Lehký, odolný

■ Zablokování signálu GPS a mobilního telefonu (3G není součástí dodávky)

Specifikace

■ Frekvence blokování: CDMA, GSM, GPS

■ Rozsah stínění:

- CDMA 850mhz-894mhz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500mhz-1600mhz

■ Vlhkost: 5% -80%

■ Stínící poloměr: 5-10 metrů (v závislosti na intenzitě signálu)

■ Barva: Stříbrná

obsah balení

■ 1 x mobilní telefon a GPS jamka

■ 1 x baterie

■ 1 x nabíječka do auta

■ 1 x nabíječka

Recenze produktů:

1.Čím je rozsah rádiusu rušení?

2.good, vrátí se více

3. lze použít v Mexiku?

4. velmi přenosné, jako bar telefon, snadné použití, díky!


Dvojice:Zablokování signálu Wifi Další:Mobilní telefon Wifi Jammers

Dotaz